بودجه ۹۵ یک شرکت فرابورسی در صف عرضه اولیه سهام شفاف شدگزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ۱۳۱ میلیارد تومانی کاغذ پارس که در گروه محصولات کاغذی در بازار عادی فرابورس درج نماد و منتظر عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام است، در خصوص اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30 آبان 95 توضیحاتی ارایه کرد.

شرکت کاغذ پارس اولین سود هر سهم سال مالی 30 آبان جاری را 238 ریال پیش بینی کرده است که نسبت به پیش بینی 255 ریالی سال مالی گذشته کاهش حدود 7 درصدی را نشان می دهد.

بنابراین گزارش، این شرکت با نماد معاملاتی "چکاپا" و سال مالی 30 آبان، به عنوان شصت و نهمین شرکت در گروه محصولات کاغذی و در بازار دوم معاملات فرابورس درج شده ، این در حالی است که ۹۹ درصد سهام این شرکت متعلق به یک دیپلمه کارآفرین است.

شرکت کاغذ پارس از سال 1346 در هفت تپه شوش ( واقع در استان خوزستان) توسط بانک صنعت و معدن، بانک اعتبارات صنعتی، موسسه CIF وابسته به بانک جهانی و سرمایه گذاران بخش خصوصی تاسیس شد و از سال 57 به بانک صنعت و معدن و سپس دو زیر مجموعه این بانک یعنی سرمایه گذاری صنعت و معدن و آتیه دماوند منتقل شد.

سپس 9 مهر 92 این شرکت که تنها واحد تولید‌کننده کاغذ چاپ و تحریر از باگاس (تفاله نیشکر) در ایران به شمار می رود توسط شخصی به نام محمد جواد مقدم به ارزش 77 میلیارد تومان خریداری شد.

مقدم رئیس هیات مدیره این شرکت با مدرک دیپلم بوده و سال‌ها در صنعت پلیمر و پتروشیمی قم فعالیت داشته و به عنوان کارآفرین برتر و صادرکننده نمونه کشوری شناخته شده است. وی دارای سوابق رئیس هیات مدیره در شرکت های الیاف گلریز قم، گلریز پلیمر قم و گلریز صنعت شوشتر است. احمد مقدم نیز مدیرعامل شرکت کاغذ پارس است.

بر همین اساس احمد مقدم مدیرعامل شرکت گروه صنایع کاغذ پارس با ارسال نامه ای به سازمان بورس در خصوص اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 95 توضیحاتی به شرح زیر ارایه کرد.

 


14:32:18 1395-02-11